KRABIČKY PELEMAN 

 

Dárky, vzpomínky, důležité dokumenty… Způsob, jakým předměty zabalíte, prozradí, jak moc vám na druhém záleží. V krabičkách Peleman budou mít vždy důstojné místo. Ať už do nich uložíte dárky k jubileu, exkluzivní produkty nebo třeba klíčky k novému bydlení.

Naše boxy padnou celé škále předmětů díky třem velikostem: větší A4 (výška 9 cm), větší A4 (výška 4,5 cm) a větší A5 (výška 4 cm). Vyrábíme je z pevného kartonu a nadchnou elegantně jednoduchým zavíráním na magnet. Na přání dodáme hebkou povrchovou úpravu. Pro extra prožitek z doteku.

VYUŽITÍ KRABIČEK

Prodej nemovitostí
Předávací dokumenty a klíče v elegantní krabičce. Získejte pozitivní recenze díky prezentaci dotažené do puntíku.

Zážitkové dárky
Vzbuďte nadšení ještě před rozbalováním. Dárek v luxusní krabičce napoví, že půjde o něco speciálního.

Městské úřady
Vítání občánků, životní jubilea, kulaté svatby – v elegantní krabičce vynikne každý dárek. Od pamětní medaile po směsici dobrot.

Gastronomie
Exkluzivní balení pro exkluzivní nabídku. Naše krabičky hvězdně odprezentují luxusní víno i sadu doutníků.

Prezentace produktů
Nový produkt? Dárek pro obchodního partnera? Na všechno máme padnoucí krabičku. Tři velikosti, vlastní potisk, nekonečno možností.

Hotely
Hýčkejte si ty, kteří vám pomáhají šířit renomé. Krabičkou s uvítacím sektem nebo průvodci. Hosté (i recepční) vás budou milovat.

Firmy
Na významné dokumenty. Ale i dárky k povýšení, svatbě či narození dítěte. Rozmazlujte ty, kteří táhnou za váš provaz.

 

Důležité momenty
Otevřte krabičku. A prožijte nádherné momenty života znovu. S našimi krabičkami ožívají svatby, jubilea i narození dětí.

Pohřební služby
Oblíbený šperk. Fotografie. Kondolenční kniha. Uschovejte hmatatelné vzpomínky na zesnulé blízké. Jako ten nejcennější klenot.

GALERIE

TECHNICKÉ INFORMACE

Rozměry

 

1) A5 – rozměr 210 x 260 mm, výška 40 mm

2) A4/45 – rozměr 270 x 335 mm, výška 45 mm

3) A4/90 - rozměr 270 x 335, výška 90 mm

 

 

Materiály 

 

Chcete sladit krabičky se svou značkou, konkrétním účelem či interiérem? S více než 50 materiály se trefíme do vaší představy. Ať už potřebujete sametový, kožený nebo textilní vzhled.

Barvy 

 

Naším základem je černá a bílá s možností barevného či metalického potisku. Chcete veselejší barvu? Vybírejte z pastelových níže – krabičku objednáme na naší belgické centrále. Nebo zvolte vlastní materiál či grafiku pro celoplošný potisk.

JAK TO FUNGUJE